سطل زباله پلاستیکی شهری 1100 لیتری

سطل زباله پلاستیکی شهری 1100 لیتری با قابلیت تخلیه مکانیزه دارای چهار چرخ متحرک و مقام جهت جا به جای راحت مخزن با حجم بالای آشغال مورد استفاده در مجتمع های مسکونی ، معابر شهری ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و….

اصول طراحی و تولید سطل آشغال پلاستیکی شهری 1100 لیتری به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله سطل زباله پلاستیکی شهری 1100 لیتری یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن مخزن زباله مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل آشغال پلاستیکی شهری 1100 لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

ابعاد سطل زباله پلاستیکی شهری 1100 لیتری

کد محصول8126
حجم مخزن1100 لیتر
وزن مخزن53 کیلوگرم
ظرفیت مخزن440 کیلوگرم
طول مخزن123 سانتیمتر
عرض مخزن103 سانتیمتر
ارتفاع با درب130 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب120 سانتیمتر
ضمانت مخزن6 ماه
رنگ بندی8 رنگ
مواد اولیهhdpe

» استفاده از مواد پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در سطل آشغال پلاستیکی شهری 1100 لیتری سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی و تغییر فرم در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

سطل زباله پلاستیکی شهری 1100 لیتری

سطل زباله پلاستیکی شهری سازگار با محیط زیست
سطل زباله پلاستیکی شهری با  قابلیت حمل  راحت
سطل زباله پلاستیکی شهری با  قابلیت شستشوی
سطل زباله پلاستیکی شهری مقاوم در برابر رطوبت
سطل زباله پلاستیکی شهری در رنگهای متنوع و زیبا
سطل زباله پلاستیکی شهری تحمل دما تا  گرما 60 +
سطل زباله پلاستیکی شهری تحمل دما تا سرما  40 –
سطل زباله پلاستیکی شهری دارای  گواهی  اصالت
سطل زباله پلاستیکی شهری دارای برچسب   RFID
سطل زباله پلاستیکی شهری مقاوم  مواد شیمایی
سطل زباله پلاستیکی شهری با  قابلیت ضد عفونی
سطل زباله پلاستیکی شهری قابلیت تخلیه مکانیزه
سطل زباله پلاستیکی شهری دارای 4 چرخ  متحرک
سطل  پلاستیکی شهری قابلیت چاپ لوگو مشتری
سطل زباله پلاستیکی شهری دارای یکسال ضمانت
سطل زباله پلاستیکی شهری با  قابلیت تعویض درب
سطل زباله پلاستیکی شهری با  قابلیت تعویض چرخ
سطل زباله پلاستیکی شهری قابلیت نصب پدال  فلزی
سطل زباله شهری دارای استاندارد ISO 9001:2008

سطل بازیافت زباله پلاستیکی شهری

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت تفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

سطل آشغال شهری 660  پلی اتیلن  پلاستیکی
سطل آشغال شهری 770  پلی اتیلن  پلاستیکی
سطل آشغال شهری 1100  پلی اتیلن  پلاستیکی
سطل آشغال شهری 660 لیتر محدب  پلاستیکی
سطل آشغال شهری 660 لیتر مکعب   پلاستیکی
سطل آشغال شهری 770 لیتر محدب  پلاستیکی
سطل آشغال شهری 770 لیتر مکعب   پلاستیکی
سطل آشغال شهری 770 لیتر بارانی   پلاستیکی
سطل آشغال شهری 1100 لیتر محدب پلاستیکی
سطل آشغال شهری 1100 لیتر مکعب  پلاستیکی
سطل آشغال شهری 1100 لیتر بارانی  پلاستیکی

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده که منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط سطل زباله پلاستیکی شهری 1100 لیتری می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت زباله مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو مخزن زباله پلاستیکی 1100 لیتری نقش مهمی در بازیافت و تفکیک زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده قابل اجرا برای همه ما، تفکیک به دو گروه زباله تر و خشک است.

مخزن زباله پلاستیکی 1100 لیتری در رنگهای

رنگ-بندی-محصولات

مخزن زباله پلاستیکی