سطل زباله 660 لیتری پلی اتیلن

سطل آشغال 660 لیتری پلی اتیلن با قابلیت تخلیه مکانیزه زباله دارای چهار چرخ متحرک و مقام جهت جا به جای راحت مخزن مورد استفاده در ( مجتمع های مسکونی ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و….

اصول طراحی سطل آشغال 660 لیتری پلی اتیلن به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله 660 لیتری پلی اتیلن از پر فروش ترین محصولات شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل آشغال 660 لیتری پلی اتیلن را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

ابعاد سطل زباله 660 لیتری پلی اتیلن

کد محصول8124
حجم مخزن660 لیتر
وزن مخزن38 کیلوگرم
ظرفیت مخزن230 کیلوگرم
طول مخزن121 سانتیمتر
عرض مخزن77 سانتیمتر
ارتفاع با درب120 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب110 سانتیمتر
ضمانت مخزن6 ماه
رنگ بندی8 رنگ
مواد اولیهhdpe

» استفاده از پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در مخزن زباله 660 لیتری چهارچرخ مکانیزه سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی و تغییر فرم در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

خصوصیات سطل زباله 660 لیتری پلی اتیلن

سطل پلی اتیلن 660 لیتری  سازگار با محیط زیست
سطل پلی اتیلن  660 لیتری  با  قابلیت حمل  راحت
سطل پلی اتیلن  660 لیتری  با  قابلیت شستشوی
سطل پلی اتیلن  660 لیتری  مقاوم در برابر رطوبت
سطل پلی اتیلن  660 لیتری در رنگهای متنوع و زیبا
سطل پلی اتیلن  660 لیتری تحمل دما تا  گرما 60 +
سطل پلی اتیلن  660 لیتری تحمل دما تا سرما  40 –
سطل پلی اتیلن 660 لیتری دارای گواهی اصالت کالا
سطل پلی اتیلن 660 لیتری  دارای برچسب   RFID
سطل پلی اتیلن  660 لیتری مقاوم برابر مواد شیمایی
سطل زباله پلی اتیلن  660 لیتر با  قابلیت ضد عفونی
سطل شهری  660 لیتری با  قابلیت تخلیه مکانیزه
سطل پلی اتیلن  660 لیتری  دارای چهار چرخ  متحرک
سطل پلی اتیلن 660 لیتری قابلیت چاپ لوگو مشتری
سطل پلی اتیلن 660 لیتری دارای یکسال ضمانت کتبی
سطل پلی اتیلن  660 لیتری قابلیت تعویض درب مخزن
سطل پلی اتیلن  660 لیتری قابلیت تعویض چرخ مخزن
سطل زباله مکانیزه 660 لیتر  قابلیت نصب پدال  فلزی
سطل مکانیزه 660 دارای استاندارد ISO 9001:2008

سطل بازیافت زباله 660 لیتری پلی اتیلن

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت تفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

سطل زباله 770 لیتری پلاستیکی پلی اتیلن

سطل زباله 1100 لیتری پلاستیکی پلی اتیلن

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی و تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات و مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله و پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت،زباله بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ بر چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط  سطل آشغال 660 لیتری پلی اتیلن  و سایر سطل های زباله پلی اتیلن می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است که شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک و تر به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله پلی اتیلن نقش مهمی در بازیافت زباله و تفکیک زباله ها ایفا می کنند .

سطل آشغال 660 لیتری پلی اتیلن در رنگهای

رنگ-بندی-محصولات

سطل زباله زباله سطل زباله زباله زباله