سطل زباله صنعتی 660 لیتری

سطل آشغال 660 لیتری صنعتی با ورق گالوانیزه گرم  و ضخامت 2 میلی متر با استفاده از جوش سرتاسری CO2 جهت آب بندی کامل قابل تولید مخزن به صورت مکعب و محدب با قابلیت تخلیه مکانیزه زباله قابل استفاده در پارکها ، معابر شهری و عمومی ، کارگاه ها ، کارخانه ها ، فضاهای سبز شهری ، مراکز آموزشی ، مراکز بهداشتی درمانی  و بسیاری از مصارف دیگر

اصول طراحی و تولید سطل زباله 660 لیتری صنعتی به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله 660 لیتری صنعتی گالوانیزه با قابلیت تولید با ورق 1/5 و 2 در شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل آشغال 660 لیتری صنعتی را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

ابعاد سطل زباله صنعتی 660 لیتری

کد محصول8130
حجم مخزن660 لیتر
وزن مخزن75 کیلوگرم
ظرفیت مخزن450 کیلوگرم
طول مخزن118 سانتیمتر
عرض مخزن70 سانتیمتر
ارتفاع با درب120 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب110 سانتیمتر
ضخامت ورق2 میل
نوع جوشCO2
ضمانت مخزن6 ماه

» استفاده از گالوانیزه گرم در مخازن زباله :

گالوانیزه گرم ، نوعی گالوانیزه است . این فرآیند پوشش آهن و فولاد با روی  است که هنگام غوطه ور کردن فلز در حمام روی مذاب در دمای حدود 449 درجه سانتیگراد (840 درجه فارنهایت) با سطح فلز پایه آلیاژ می شود. هنگامی که در معرض جو باشد ، روی خالص با اکسیژن ( O 2 ) واکنش نشان می دهد تا اکسید روی ( ZnO ) تشکیل شود ، که بیشتر با دی اکسید کربن ( CO 2 ) واکنش نشان می دهد و کربنات روی را تشکیل می دهد. و این کار سبب میشود که مخزن زباله 660 لیتری صنعتی  از مقاومت بسیار بالای در برابر  خوردگی و زنگ زدگی در شرایط جوی نا مناسب بر خوردار باشد .

تولید سطل زباله صنعتی  660 لیتری

سطل زباله 660 صنعتی قابل تولید با ورق 1/5 میل
سطل زباله 660 صنعتی قابلیت تولید با ورق 2 میل
سطل زباله 660 صنعتی قابلیت تولید در مدل محدب
سطل زباله 660 صنعتی قابلیت تولید در مدل مکعب
سطل زباله 660 صنعتی قابلیت تولید با ورق ترکیبی
سطل زباله 660 صنعتی قابلیت  تولید  با چهار چرخ
سطل زباله 660 صنعتی قابل تولید با پایه و  بدون چرخ
سطل زباله 660 صنعتی با قابلیت تخلیه مکانیزه زباله
سطل زباله 660 لیتر صنعتی دارای شیر تخلیه شیرابه
سطل زباله 660 لیتر صنعتی قابلیت حک لوگو مشتری
سطل زباله 660 صنعتی با  قابلیت تولید با چوش CO2
سطل زباله 660 صنعتی قابل تولید با جوش سرتاسری
سطل زباله 660 صنعتی قابل تولید با  درب تخت فلزی
سطل زباله 660 صنعتی قابل تولید  با  درب پلاستیکی
سطل زباله 660 لیتر قابل سفارش با چرخ رینگ فلزی
سطل زباله 660 لیتر صنعتی دارای دو عدد گارد ضربه گیر
سطل زباله 660 لیتر صنعتی قابلیت حمل  آسان و سریع
سطل زباله 660 صنعتی شاسی پایه چرخ ها با ورق 3
سطل زباله 660 لیتر صنعتی دارای 4 چرخ  مقاوم ایرانی
سطل زباله 660 لیتر صنعتی دارای دو چرخ جلو  ترمز دار

سطل زباله 660 لیتری صنعتی قابل سفارش

شرکت همت صنعت با همگام بودن با فن آوری‌های پیشرفته روز دنیا. و با به کارگیری عناصر مجرب و متخصص. در رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات. و اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان گرامی زمینه ساخت سفارشی سازی تولید سطل زباله 660 لیتری صنعتی و امکان حک آرم شخص خریداران را فراهم نموده است.

سطل آشغال صنعتی 220 لیتری پاندولی
سطل آشغال صنعتی 240 لیتری مکعب
سطل آشغال صنعتی 660 لیتری محدب
سطل آشغال صنعتی 660 لیتری مکعب
سطل آشغال صنعتی 770 لیتری محدب
سطل آشغال صنعتی 770 لیتری مکعب
سطل آشغال صنعتی 770 لیتری بارانی
سطل آشغال صنعتی 1100 لیتری محدب
سطل آشغال صنعتی 1100 لیتری مکعب
سطل آشغال صنعتی 1100 لیتری بارانی

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی و تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات و مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله و پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
جداسازی زباله‌ها  با تولید سطل زباله 660 لیتری صنعتی و سایر سطل های پلی اتیلن تولید شده می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک زباله آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

صنعتی صنعتی صنعتی