گاری حمل زباله 600 لیتری

گاری حمل زباله 600 لیتری با ورق گالوانیزه گرم  و ضخامت 2 میلی متر با استفاده از جوش سرتاسری CO2 جهت آب بندی کامل قابل تولید به صورت مکعب و محدب با قابلیت چا به جای حجم بالای آشغال قابل استفاده در پارکها ، معابر شهری و عمومی ، کارگاه ها ، کارخانه ها ، فضاهای سبز شهری ، مراکز آموزشی ، مراکز بهداشتی درمانی  و بسیاری از مصارف دیگر

اصول طراحی و تولید گاری حمل زباله 600 لیتری به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد .

گاری حمل زباله 600 لیتری با قابلیت سفارش با ورق 1/5 و 2 میل در شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم گاری حمل آشغال 600 لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

مشخصات گاری حمل زباله 600 لیتری

کد محصول8229
حجم مخزن600 لیتر
وزن مخزن80 کیلوگرم
ظرفیت مخزن540 کیلوگرم
طول مخزن118 سانتیمتر
عرض مخزن70 سانتیمتر
ارتفاع با درب115 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب105 سانتیمتر
ضخامت ورق2 میل
نوع جوشCO2
ضمانت مخزن6 ماه

» استفاده از گالوانیزه گرم در مخازن زباله :

گالوانیزه گرم ، نوعی گالوانیزه است . این فرآیند پوشش آهن و فولاد با روی   است که هنگام غوطه ور کردن فلز در حمام روی مذاب در دمای حدود 449 درجه سانتیگراد (840 درجه فارنهایت) با سطح فلز پایه آلیاژ می شود. هنگامی که در معرض جو باشد ، روی خالص با اکسیژن ( O 2 ) واکنش نشان می دهد تا اکسید روی ( ZnO ) تشکیل شود ، که بیشتر با دی اکسید کربن ( CO 2 ) واکنش نشان می دهد و کربنات روی را تشکیل می دهد. و این کار سبب میشود که گاری حمل زباله 600 لیتری از مقاومت بسیار بالای در برابر  خوردگی و زنگ زدگی در شرایط جوی نا مناسب بر خوردار باشد .

» تولید گاری حمل زباله 600 لیتری

گاری  600 لیتر قابل تولید با ورق 1/5 میل
گاری  600 لیتر قابلیت تولید با ورق 2 میل
گاری  600 لیتر قابلیت تولید در مدل محدب
گاری  600 لیتر قابلیت تولید در مدل مکعب
گاری  600 لیتر قابلیت تولید با ورق ترکیبی
گاری  600 لیتر قابلیت  تولید  با چهار چرخ
گاری  600  قابل تولید با پایه و  بدون چرخ
گاری  600 قابل تولید در مدل تمام پرسی
گاری 600 لیتر با  قابلیت تخلیه مکانیزه زباله
گاری  600 لیتر دارای شیر تخلیه شیرابه
گاری  600 لیتر قابلیت حک لوگو مشتری
گاری  600 با  قابلیت تولید با چوش CO2
گاری  600 قابل تولید با جوش سرتاسری
گاری  600 قابل تولید با  درب تخت فلزی
سطل  660 لیتری  قابل تولید  با  درب پلاستیکی
گاری  600 لیتر قابل سفارش با چرخ رینگ فلزی
گاری  600 لیتر دارای 2  گوشواره مکانیزه
گاری  600 لیتر دارای دو عدد گارد ضربه گیر
گاری  600 لیتر قابلیت حمل  آسان و سریع
گاری  600  شاسی پایه چرخ ها با ورق 3
گاری  600 لیتر دارای 4 چرخ  مقاوم ایرانی
گاری  600 لیتر دارای دو چرخ جلو  ترمز دار
گاری  600 لیتر دارای 2  بر چسب ترافیکی

گاری حمل زباله 600 لیتری قابل سفارش

شرکت همت صنعت با همگام بودن با فن آوری‌های پیشرفته روز دنیا. و با به کارگیری عناصر مجرب و متخصص. در رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات. و اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان گرامی زمینه ساخت سفارشی سازی گاری حمل زباله 600 لیتری و امکان حک آرم شخص خریداران را فراهم نموده است.

گاری حمل آشغال 660 لیتری پلاستیکی
گاری حمل آشغال 770 لیتری پلاستیکی
گاری حمل آشغال 100 لیتری پلاستیکی
گاری حمل آشغال  660 لیتری گالوانیزه
گاری حمل آشغال  770 لیتری گالوانیزه
گاری حمل آشغال 770 لیتر درب بارانی
گاری حمل آشغال 1100 لیتری گالوانیزه
گاری حمل آشغال 1100 لیتر درب بارانی

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی و تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات و مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله و پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
جداسازی زباله‌ها  توسط گاری حمل آشغال 600 لیتری گالوانیزه و سایر سطل های پلی اتیلن می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.