سطل پسماند زباله 240 لیتری پدالی

سطل پسماند زباله 240 لیتری پدالی با بدنه مستحکم و ظاهر زیبا با قابلیت استفاده مخزن در مجتمع های مسکونی ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و….) تولید شده است که دارای دو چرخ و متحرک جهت حمل و جا به جای حجم بالای آشغال .

اصول طراحی مخزن پسماند زباله 240 لیتری پدالی به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط زندگی و کاری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد .

سطل پسماند زباله 240 لیتری پدالی یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا خانه داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل آشغال پسماند زباله 240 لیتری پدالی را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

مشخصات سطل پسماند زباله 240 لیتری پدالی

کد محصول8122
حجم مخزن240 لیتر
وزن مخزن14 کیلوگرم
ظرفیت مخزن110 کیلوگرم
طول مخزن72 سانتیمتر
عرض مخزن58 سانتیمتر
ارتفاع با درب100 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب95 سانتیمتر
ضمانت مخزن6 ماه
رنگ بندی8 رنگ
مواد اولیهhdpe

» استفاده از مواد پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در مخزن پسماند زباله 240 لیتری پدالی سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی و تغییر فرم در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

سطل پسماند زباله 240 لیتری پدالی

سطل پسماند 240 لیتری پدالی سازگار با محیط زیست
سطل پسماند 240 لیتری پدالی با  قابلیت حمل  راحت
سطل پسماند 240 لیتری پدالی با  قابلیت شستشوی
سطل پسماند 240 لیتری پدالی مقاوم در برابر رطوبت
سطل پسماند 240 لیتری پدالی در رنگهای متنوع و زیبا
سطل پسماند 240 لیتری پدالی تحمل دما تا  گرما 60 +
سطل پسماند 240 لیتری پدالی تحمل دما تا سرما  40 –
سطل پسماند 240 لیتری پدالی دارای گواهی اصالت کالا
سطل پسماند 240 لیتری پدالی دارای برچسب   RFID
سطل پسماند 240 لیتری پدالی مقاوم برابر مواد شیمایی
سطل پسماند 240 لیتری پدالی با  قابلیت ضد عفونی
سطل پسماند 240 لیتری پدالی دارای دو چرخ  متحرک
سطل پسماند 240 لیتری با  قابلیت چاپ لوگو مشتری
سطل پسماند 240 لیتری  دارای یکسال ضمانت کتبی
سطل پسماند 240 لیتری پدالی با قابلیت تعویض درب
سطل پسماند 240 لیتری پدالی با  قابلیت تعویض چرخ
سطل پسماند 240 لیتری پدالی قابلیت نصب پدال  فلزی
سطل پسماند 240 دارای استاندارد ISO 9001:2008

سطل بازیافت زباله 240 لیتری پدالی

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت تفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

سطل پسماند زباله 660 پلاستیکی پلی اتیلن
سطل پسماند زباله 770 پلاستیکی پلی اتیلن
سطل پسماند زباله 1100 پلاستیکی پلی اتیلن
سطل پسماند زباله  660 لیتر محدب گالوانیزه
سطل پسماند زباله  660 لیتر مکعب  گالوانیزه
سطل پسماند زباله  770 لیتر محدب گالوانیزه
سطل پسماند زباله  770 لیتر مکعب  گالوانیزه
سطل پسماند زباله  770 لیتر بارانی  گالوانیزه
سطل پسماند زباله  1100 لیتر محدب گالوانیزه
سطل پسماند زباله  1100 لیتر مکعب  گالوانیزه
سطل پسماند زباله  1100 لیتر بارانی  گالوانیزه

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی و تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات و مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله و پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط سطل پسماند زباله 240 لیتری پدالی می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک زباله یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک و تر به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های آشغال پسماند نقش مهمی در بازیافت و تفکیک زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده و قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله به دو گروه زباله تر و خشک است.

سطل آشغال پسماند قابل سفارش در رنگهای

رنگ-بندی-محصولات

مخزن پسماند زباله زباله زباله زباله زباله زباله