سطل زباله پلاستیکی بزرگ چرخدار

سطل آشغال پلاستیکی بزرگ چرخدار 240 لیتری با بدنه مستحکم و ظاهر زیبا با قابلیت استفاده مخزن در  مجتمع های مسکونی ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و…. تولید شده است که دارای دو چرخ  متحرک جهت حمل سریع و راحت حجم بالای زباله می باشد .

اصول طراحی سطل آشغال پلاستیکی بزرگ چرخدار 240 لیتری به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط زندگی و کاری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله پلاستیکی بزرگ چرخدار 240 لیتری یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا خانه داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل آشغال پلاستیکی بزرگ چرخدار 240 لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

ابعاد سطل زباله پلاستیکی بزرگ چرخدار

کد محصول8121
حجم مخزن240 لیتر
وزن مخزن13 کیلوگرم
ظرفیت مخزن110 کیلوگرم
طول مخزن72 سانتیمتر
عرض مخزن58 سانتیمتر
ارتفاع با درب105 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب100 سانتیمتر
ضمانت مخزن6 ماه
رنگ بندی8 رنگ
مواد اولیهhdpe

» استفاده از مواد پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در سطل زباله پلاستیکی بزرگ چرخدار 240 لیتری سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

خصوصیات سطل زباله پلاستیکی بزرگ چرخدار

سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  سازگار با محیط زیست
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  با  قابلیت حمل  راحت
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  با  قابلیت شستشوی
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  مقاوم در برابر رطوبت
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  در رنگهای متنوع و زیبا
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار تحمل دمای 40 تا 60 +
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار دارای گواهی اصالت کالا
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  دارای برچسب  RFID
سطل پلاستیکی بزرگ  با  استاندارد ISO 9001:2008
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  مقاوم  مواد شیمایی
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  با  قابلیت ضد عفونی
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار با  قابلیت تعویض درب
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  دارای 2 چرخ  متحرک
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار با  قابلیت چاپ لوگو
سطل پلاستیکی بزرگ چرخدار  دارای یکسال ضمانت

سطل بازیافت پلاستیکی بزرگ چرخدار

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

مخزن زباله پلاستیکی بزرگ  چرخدار 100 لیتری
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار 100 لیتری دمپردار
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار 100 لیتری پدال دار
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار 120 لیتری بادبزنی
مخزن زباله پلاستیکی بزرگ  چرخدار 120 لیتری
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار 120 لیتری دمپردار
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار 120 لیتری پدال دار
مخزن زباله پلاستیکی چرخدار 240 لیتری پدال دار
مخزن زباله پلاستیکی بزرگ  چرخدار 360 لیتری
سطل زباله بزرگ  چهار چرخ 660 لیتری پلاستیکی
سطل زباله بزرگ  چهار چرخ  770 لیتری پلاستیکی
سطل زباله بزرگ  چهار چرخ  1100 لیتر پلاستیکی
سطل زباله بزرگ چرخدار  240 لیتری گالوانیزه
سطل زباله بزرگ  چرخدار  660 لیتری گالوانیزه
سطل زباله بزرگ  چرخدار  770 لیتری گالوانیزه
سطل زباله بزرگ چرخدار  1100 لیتری گالوانیزه

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط سطل آشغال بزرگ چرخدار  می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله پلاستیکی چرخدار نقش مهمی در بازیافت زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده و قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله به دو گروه تر و خشک است.

سطل زباله بزرگ سطل زباله بزرگ سطل بزرگ