سطل زباله پدالدار 40 لیتری

سطل آشغال پدالدار 40 لیتری با بدنه مستحکم و ظاهر زیبا با حجم ۴۰ لیتر قابلیت استفاده مخزن زباله در  مجتمع های مسکونی ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و….

اصول طراحی و تولید سطل آشغال پدالدار 40 لیتریر به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط زندگی و کاری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله پدالدار 40 لیتری پلی اتیلن یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا خانه داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان خرید مستقیم سطل آشغال پدالدار 40 لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

مشخصات سطل زباله پدالدار 40 لیتری

کد محصول8106
حجم مخزن40 لیتر
وزن مخزن3 کیلوگرم
ظرفیت مخزن7 کیلوگرم
طول مخزن35 سانتیمتر
عرض مخزن35 سانتیمتر
ارتفاع با درب45 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب40 سانتیمتر
ضمانت مخزن6 ماه
رنگ بندی8 رنگ
مواد اولیهhdpe

» استفاده از مواد پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در سطل زباله پدالدار 40 لیتری سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

خصوصیات سطل زباله پدالدار 40 لیتری

سطل پدالدار 40 لیتری سازگار با محیط زیست
سطل پدالدار 40 لیتری با  قابلیت حمل  آسان
سطل پدالدار 40 لیتری  با  قابلیت شستشوی
سطل پدالدار 40 لیتری  مقاوم  در برابر رطوبت
سطل پدالدار 40 لیتری در رنگهای متنوع و زیبا
سطل پدالدار 40 لیتری تحمل دمای 40 تا 60 +
سطل پدالدار 40 لیتری دارای گواهی اصالت کالا
سطل پدالدار 40  لیتری  درای برچسب  RFID
سطل پدالدار دارای استاندارد ISO 9001:2008
سطل پدالدار 40 لیتری مقاوم برابر  مواد شیمایی
سطل پدالدار 40 لیتری قابلیت ضد عفونی کردن
سطل پدالدار 40 لیتری قابلیت تعویض درب مخزن
سطل پدالدار 40 لیتری دارای پدال  فلزی مقاوم
سطل پدالدار 40 لیتری قابلیت چاپ لوگو مشتری
سطل پدالدار 40 لیتری دارای یکسال ضمانت کتبی

سطل بازیافت زباله پدالدار 40 لیتری

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

مخزن زباله 12 لیتری پدالدار پلی اتیلن
مخزن زباله 20 لیتری پدالدار پلی اتیلن
مخزن زباله 60 لیتری پدالدار پلی اتیلن
مخزن زباله 80 لیتری پدالدار پلی اتیلن
مخزن زباله 100 لیتری پدالدار پلی اتیلن
سطل زباله 120 لیتری پدالدار پلی اتیلن
سطل زباله 240 لیتری پدالدار پلی اتیلن
سطل زباله 660 لیتری شهری پلی اتیلن پدالدار
سطل زباله 770 لیتری شهری پلی اتیلن پدالدار
سطل زباله 1100 لیتر شهری پلی اتیلن پدالدار
سطل زباله 660 لیتری شهری گالوانیزه پدالدار
سطل زباله 770 لیتری شهری گالوانیزه پدالدار
سطل زباله 1100 لیتری شهری گالوانیزه

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ در چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط سطل زباله پدالدار ۴۰ لیتری می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله پلی اتیلن نقش مهمی در بازیافت زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله  است.

سطل زباله ۴۰ لیتری مخزن زباله ۴۰ لیتری