سطل زباله مکانیزه 1100 لیتری

سطل زباله مکانیزه 1100 لیتری پلی اتیلن دارای چهار چرخ متحرک و مقام جهت جا به جای راحت مخزن با حجم بالای آشغال مورد استفاده در ( مجتمع های مسکونی ، معابر شهری ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و….

اصول طراحی مخزن زباله مکانیزه 1100 لیتری به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد .

سطل زباله مکانیزه 1100 لیتری پلی اتیلن یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن تجهیزات مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم مخزن زباله مکانیزه 1100 لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

ابعاد سطل زباله مکانیزه 1100 لیتری

کد محصول8126
حجم مخزن1100 لیتر
وزن مخزن53 کیلوگرم
ظرفیت مخزن440 کیلوگرم
طول مخزن123 سانتیمتر
عرض مخزن103 سانتیمتر
ارتفاع با درب130 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب120 سانتیمتر
ضمانت مخزن6 ماه
رنگ بندی8 رنگ
مواد اولیهhdpe

» استفاده از مواد پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در سطل آشغال مکانیزه 1100 لیتری سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی و تغییر فرم در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

خصوصیات سطل زباله مکانیزه 1100 لیتری

سطل مکانیزه  1100 لیتری  سازگار با محیط زیست
سطل مکانیزه  1100 لیتری  با  قابلیت حمل  راحت
سطل مکانیزه  1100 لیتری  با  قابلیت شستشوی
سطل مکانیزه  1100 لیتری  مقاوم در برابر رطوبت
سطل مکانیزه  1100 لیتری در رنگهای متنوع و زیبا
سطل مکانیزه  1100 لیتری تحمل دما تا  گرما 60 +
سطل مکانیزه  1100 لیتری تحمل دما تا سرما  40 –
سطل مکانیزه 1100 لیتری دارای گواهی اصالت کالا
سطل مکانیزه  1100 لیتری  دارای برچسب   RFID
سطل مکانیزه  1100 لیتری مقاوم برابر مواد شیمایی
سطل زباله مکانیزه  1100 لیتر با  قابلیت ضد عفونی
سطل شهری  1100 لیتری با  قابلیت تخلیه مکانیزه
سطل مکانیزه  1100 لیتری  دارای چهار چرخ  متحرک
سطل مکانیزه 1100 لیتری قابلیت چاپ لوگو مشتری
سطل مکانیزه  1100 لیتری دارای یکسال ضمانت کتبی
سطل مکانیزه  1100 لیتری قابلیت تعویض درب مخزن
سطل مکانیزه  1100 لیتری قابلیت تعویض چرخ مخزن
سطل زباله مکانیزه 1100 لیتر  قابلیت نصب پدال  فلزی
سطل مکانیزه 1100 دارای استاندارد ISO 9001:2008

سطل بازیافت زباله مکانیزه 1100 لیتری

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت تفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

سطل زباله مکانیزه 660 پلاستیکی پلی اتیلن
سطل زباله مکانیزه 770 پلاستیکی پلی اتیلن
مخزن زباله مکانیزه 1100 پلاستیکی پلی اتیلن
سطل زباله مکانیزه 660 لیتر محدب گالوانیزه
سطل زباله مکانیزه 660 لیتر مکعب  گالوانیزه
سطل زباله مکانیزه 770 لیتر محدب گالوانیزه
سطل زباله مکانیزه 770 لیتر مکعب  گالوانیزه
سطل زباله مکانیزه 770 لیتر بارانی  گالوانیزه
مخزن زباله مکانیزه 1100 لیتر محدب گالوانیزه
مخزن زباله مکانیزه 1100 لیتر مکعب  گالوانیزه
مخزن زباله مکانیزه 1100 لیتر بارانی  گالوانیزه
مخزن زباله مکانیزه  1100  با درب  پلاستیکی
مخزن زباله مکانیزه 1100  لیتر با درب گالوانیزه

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی و تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات و مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله و پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط  سطل آشغال مکانیزه 1100 لیتری پلی اتیلن و گالوانیزه  و سایر مخازن زباله پلی اتیلن و گالوانیزه می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک و تر به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله پلی اتیلن و گالوانیزه نقش مهمی در بازیافت و تفکیک زباله ها ایفا می کنند .

سطل زباله 1100 لیتری قابل سفارش در رنگهای

رنگ-بندی-محصولات

سطل زباله زباله سطل زباله