سطل-زباله-فلزی-1100-لیتری

سطل آشغال فلزی 1100 لیتری تولید شده از  ورق گالوانیزه گرم  در دو مدل مکعب و  محدب با قابلیت تخلیه مکانیزه زباله مخزن قابل استفاده در پارکها ، معابر شهری و عمومی ، کارگاه ها ، کارخانه ها ، فضاهای سبز شهری ، مراکز آموزشی ، مراکز بهداشتی درمانی  و بسیاری از مصارف دیگر .

اصول طراحی و تولید سطل آشغال فلزی 1100 لیتری به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله فلزی 1100 لیتری با قابلیت سفارش با ورق 1/5 و 2 میل در شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل آشغال فلزی 1100 لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

ابعاد سطل زباله فلزی 1100 لیتری

کد محصول8134
حجم مخزن1100 لیتر
وزن مخزن103 کیلوگرم
ظرفیت مخزن750 کیلوگرم
طول مخزن123 سانتیمتر
عرض مخزن95 سانتیمتر
ارتفاع با درب130 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب120 سانتیمتر
ضخامت ورق2 میل
نوع جوشCO2
ضمانت مخزن6 ماه

» استفاده از گالوانیزه گرم در مخازن زباله :

گالوانیزه گرم ، نوعی گالوانیزه است . این فرآیند پوشش آهن و فولاد با روی  است که هنگام غوطه ور کردن فلز در حمام روی مذاب در دمای حدود 449 درجه سانتیگراد (840 درجه فارنهایت) با سطح فلز پایه آلیاژ می شود. هنگامی که در معرض جو باشد ، روی خالص با اکسیژن ( O 2 ) واکنش نشان می دهد تا اکسید روی ( ZnO ) تشکیل شود ، که بیشتر با دی اکسید کربن ( CO 2 ) واکنش نشان می دهد و کربنات روی را تشکیل می دهد. و این کار سبب میشود که مخزن زباله فلزی 1100 لیتری از مقاومت در برابر خوردگی  و  زنگ زدگی  در شرایط جوی نا مناسب بر خوردار باشد .

تولید سطل زباله فلزی 1100 لیتری

سطل فلزی 1100 قابل تولید با ورق 1/5 میل
سطل فلزی 1100 لقابلیت تولید با ورق 2 میل
سطل فلزی 1100  قابلیت تولید در مدل محدب
سطل فلزی  1100  قابلیت تولید در مدل مکعب
سطل فلزی  1100 قابلیت تولید با ورق ترکیبی
سطل فلزی  1100 قابلیت تولید  با  چهار چرخ
سطل فلزی با  قابلیت تولید با پایه و  بدون چرخ
سطل فلزی  قابلیت تولید در مدل تمام پرسی
سطل فلزی 1100 قابلیت تخلیه مکانیزه  مخزن
سطل فلزی 1100 دارای شیر تخلیه شیرابه زباله
سطل فلزی با  قابلیت حک و پرس لوگو مشتری
سطل فلزی  قابلیت تولید  مخزن با چوش CO2
سطل فلزی با  قابلیت تولید با جوش سرتاسری
سطل فلزی با  قابلیت تولید با  درب تخت فلزی
سطل فلزی با  قابلیت  تولید  با  درب پلاستیکی
سطل فلزی  قابلیت سفارش با چرخ رینگ فلزی
سطل زباله فلزی  دارای 2 عدد  گوشواره مکانیزه
سطل زباله فلزی  دارای دو عدد گارد ضربه گیر
سطل زباله فلزی با  قابلیت حمل  آسان و سریع
سطل فلزی  شاسی پایه چرخ ها با ورق  3 میل
سطل زباله فلزی  دارای چهار چرخ  مقاوم ایرانی
سطل زباله فلزی دارای دو چرخ جلو  ترمز دار جلو
سطل زباله فلزی  دارای دو عدد برچسب ترافیکی

سطل زباله فلزی 1100 لیتری قابل سفارش

شرکت همت صنعت با همگام بودن با فن آوری‌های پیشرفته روز دنیا. و با به کارگیری عناصر مجرب و متخصص. در رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات. و اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان گرامی زمینه ساخت سفارشی سازی سطل زباله فلزی 1100 لیتری و امکان حک آرم شخص خریداران را فراهم نموده است.

سطل زباله فلزی 220 لیتری گالوانیزه
سطل زباله فلزی 240 لیتری گالوانیزه
سطل زباله فلزی 660 لیتری گالوانیزه
سطل زباله فلزی 770 لیتری گالوانیزه
سطل زباله فلزی 770 لیتر درب بارانی
سطل زباله فلزی 1100 لیتری گالوانیزه
سطل زباله فلزی  1100 لیتر درب بارانی

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی و تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات و مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله و پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
جداسازی زباله‌ها  توسط سطل آشغال فلزی 1100 لیتری می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک به تفکیک زباله سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی زباله به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت ، تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله فلزی نقش مهمی در بازیافت  زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده  قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله ها است.

زباله زباله زباله زباله زباله