سطل زباله فلزی شهری 1100 لیتری

سطل آشغال فلزی شهری 1100 لیتری با ورق گالوانیزه گرم  و ضخامت 2 میلی متر با استفاده از جوش سرتاسری CO2 جهت آب بندی کامل قابل تولید مخزن به صورت مکعب و محدب با قابلیت تخلیه مکانیزه زباله قابل استفاده در پارکها ، معابر شهری و عمومی ، کارگاه ها ، کارخانه ها ، فضاهای سبز شهری ، مراکز آموزشی ، مراکز بهداشتی درمانی  و بسیاری از مصارف دیگر

اصول طراحی و تولید سطل زباله فلزی شهری 1100 لیتری به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله فلزی شهری 1100 لیتری با قابلیت تولید با ورق 1/5 و 2 در شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل آشغال فلزی شهری 1100 لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

مشخصات سطل زباله فلزی شهری 1100 لیتری

کد محصول8134
حجم مخزن1100 لیتر
وزن مخزن103 کیلوگرم
ظرفیت مخزن750 کیلوگرم
طول مخزن123 سانتیمتر
عرض مخزن95 سانتیمتر
ارتفاع با درب130 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب120 سانتیمتر
ضخامت ورق2 میل
نوع جوشCO2
ضمانت مخزن6 ماه

» استفاده از گالوانیزه گرم در مخازن زباله :

گالوانیزه گرم ، نوعی گالوانیزه است . این فرآیند پوشش آهن و فولاد با روی  است که هنگام غوطه ور کردن فلز در حمام روی مذاب در دمای حدود 449 درجه سانتیگراد (840 درجه فارنهایت) با سطح فلز پایه آلیاژ می شود. هنگامی که در معرض جو باشد ، روی خالص با اکسیژن ( O 2 ) واکنش نشان می دهد تا اکسید روی ( ZnO ) تشکیل شود ، که بیشتر با دی اکسید کربن ( CO 2 ) واکنش نشان می دهد و کربنات روی را تشکیل می دهد. و این کار سبب میشود که مخزن زباله فلزی شهری 1100 لیتری از مقاومت بسیار بالای در برابر  خوردگی و زنگ زدگی در شرایط جوی نا مناسب بر خوردار باشد .

تولید سطل زباله فلزی شهری 1100 لیتری

سطل زباله فلزی شهری قابل تولید با ورق 1/5 میل
سطل زباله فلزی شهری قابلیت تولید با ورق 2 میل
سطل زباله فلزی شهری قابلیت تولید در مدل محدب
سطل زباله فلزی شهری قابلیت تولید در مدل مکعب
سطل زباله فلزی شهری قابلیت تولید با ورق ترکیبی
سطل زباله فلزی شهری قابلیت  تولید  با چهار چرخ
سطل زباله فلزی شهری قابل تولید با پایه و  بدون چرخ
سطل زباله فلزی شهری با قابلیت تخلیه مکانیزه زباله
سطل زباله فلزی شهری دارای شیر تخلیه شیرابه زباله
سطل زباله فلزی شهری با  قابلیت حک لوگو مشتری
سطل زباله فلزی شهری با  قابلیت تولید با چوش CO2
سطل زباله فلزی شهری قابل تولید با جوش سرتاسری
سطل زباله فلزی شهری قابل تولید با  درب تخت فلزی
سطل زباله فلزی شهری قابل تولید  با  درب پلاستیکی
سطل زباله شهری قابلیت  سفارش با چرخ رینگ فلزی
سطل زباله فلزی شهری دارای دو عدد گارد ضربه گیر
سطل زباله فلزی شهری  قابلیت حمل  آسان و سریع
سطل زباله فلزی شهری شاسی پایه چرخ ها با ورق 3
سطل زباله فلزی شهری دارای چهار چرخ  مقاوم ایرانی
سطل زباله فلزی شهری دارای دو چرخ  ترمز دار مقاوم

سطل زباله فلزی شهری 1100 لیتری

شرکت همت صنعت با همگام بودن با فن آوری‌های پیشرفته روز دنیا. و با به کارگیری عناصر مجرب و متخصص. در رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات. و اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان گرامی زمینه ساخت سفارشی سازی تولید سطل زباله فلزی شهری 1100 لیتری با امکان حک آرم شخص خریداران را فراهم نموده است.

سطل آشغال فلزی 220 لیتری پاندولی شهری
سطل آشغال فلزی 240 لیتری مکعب شهری
سطل آشغال فلزی 660 لیتری محدب شهری
سطل آشغال فلزی 660 لیتری مکعب شهری
سطل آشغال فلزی 770 لیتری محدب شهری
سطل آشغال فلزی 770 لیتری مکعب شهری
سطل آشغال فلزی 770 لیتری بارانی شهری
سطل آشغال فلزی 1100 لیتری محدب شهری
سطل آشغال فلزی 1100 لیتری مکعب شهری
سطل آشغال فلزی 1100 لیتری بارانی شهری

سطل بازیافت زباله فلزی شهری 1100 لیتری

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی و تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات و مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله و پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
جداسازی زباله‌ها  با تولید سطل زباله فلزی شهری 1100 لیتری و سایر سطل های فلزی تولید شده می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء توسط سطل فلزی یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک زباله آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

سطل زباله فلزی