سطل زباله شهری 1100 لیتری

سطل زباله شهری 1100 لیتری با قابلیت تخلیه مکانیزه دارای چهار چرخ متحرک و مقام جهت جا به جای راحت مخزن با حجم بالای آشغال مورد استفاده در مجتمع های مسکونی ، معابر شهری ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و….

اصول طراحی سطل زباله شهری 1100 لیتری به گونه ای است که مخزن عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد .

سطل زباله شهری 1100 لیتری مکانیزه یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن مخزن زباله مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل آشغال شهری 1100 لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

ابعاد سطل زباله شهری 1100 لیتری

کد محصول8126
حجم مخزن1100 لیتر
وزن مخزن53 کیلوگرم
ظرفیت مخزن440 کیلوگرم
طول مخزن123 سانتیمتر
عرض مخزن103 سانتیمتر
ارتفاع با درب130 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب120 سانتیمتر
ضمانت مخزن6 ماه
رنگ بندی8 رنگ
مواد اولیهhdpe

» استفاده از مواد پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در سطل آشغال شهری 1100 لیتری مکانیزه سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی و تغییر فرم در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

خصوصیات سطل زباله شهری 1100 لیتری

سطل شهری  1100 لیتری  سازگار با محیط زیست
سطل شهری  1100 لیتری  با  قابلیت حمل  راحت
سطل شهری  1100 لیتری  با  قابلیت شستشوی
سطل شهری  1100 لیتری  مقاوم در برابر رطوبت
سطل شهری  1100 لیتری در رنگهای متنوع و زیبا
سطل شهری  1100 لیتری تحمل دما تا  گرما 60 +
سطل شهری  1100 لیتری تحمل دما تا سرما  40 –
سطل شهری 1100 لیتری دارای گواهی اصالت کالا
سطل شهری  1100 لیتری  دارای برچسب   RFID
سطل شهری  1100 لیتری مقاوم برابر مواد شیمایی
سطل زباله شهری  1100 لیتر با  قابلیت ضد عفونی
سطل شهری  1100 لیتری با  قابلیت تخلیه مکانیزه
سطل شهری  1100 لیتری  دارای چهار چرخ  متحرک
سطل شهری 1100 لیتری قابلیت چاپ لوگو مشتری
سطل شهری 1100 لیتری دارای یکسال ضمانت کتبی
سطل شهری  1100 لیتری قابلیت تعویض درب مخزن
سطل شهری  1100 لیتری قابلیت تعویض چرخ مخزن
سطل زباله شهری 1100 لیتر  قابلیت نصب پدال  فلزی
سطل شهری 1100 دارای استاندارد ISO 9001:2008

سطل بازیافت زباله شهری 1100 لیتری

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت تفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

سطل زباله 660 لیتری پلاستیکی شهری
سطل زباله 770 لیتری پلاستیکی شهری
مخزن زباله 1100 لیتری پلاستیکی شهری
سطل زباله 660 لیتری محدب فلزی شهری
سطل زباله 660 لیتری مکعب فلزی شهری
سطل زباله 770 لیتری محدب فلزی شهری
سطل زباله 770 لیتری مکعب فلزی شهری
سطل زباله 770 لیتری با درب بارانی شهری
مخزن زباله 1100 لیتری محدب فلزی شهری
مخزن زباله 1100 لیتری مکعب فلزی زباله
مخزن زباله 1100 لیتری با درب بارانی زباله

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده که منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط سطل زباله شهری 1100 لیتری می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله گالوانیزه نقش مهمی در بازیافت و تفکیک زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله به دو گروه تر و خشک است.

سطل آشغال شهری قابل سفارش در رنگهای

رنگ-بندی-محصولات

سطل زباله سطل زباله  زباله زباله زباله