سطل زباله بزرگ مکانیزه فلزی

سطل آشغال بزرگ مکانیزه فلزی 1100 لیتری تولید شده از  ورق گالوانیزه گرم  در دو مدل مکعب و  محدب با قابلیت تخلیه مکانیزه زباله مخزن قابل استفاده در پارکها ، معابر شهری و عمومی ، کارگاه ها ، کارخانه ها ، فضاهای سبز شهری ، مراکز آموزشی ، مراکز بهداشتی درمانی  و بسیاری از مصارف دیگر .

اصول طراحی و تولید سطل آشغال بزرگ مکانیزه فلزی 1100 لیتری به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله بزرگ مکانیزه فلزی 1100 لیتری با قابلیت سفارش با ورق 1/5 و 2 میل در شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم سطل آشغال بزرگ مکانیزه فلزی 1100 لیتری را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

مشخصات سطل زباله بزرگ مکانیزه فلزی

کد محصول8134
حجم مخزن1100 لیتر
وزن مخزن103 کیلوگرم
ظرفیت مخزن750 کیلوگرم
طول مخزن118 سانتیمتر
عرض مخزن90 سانتیمتر
ارتفاع با درب130 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب120 سانتیمتر
ضخامت ورق2 میل
نوع جوشCO2
ضمانت مخزن6 ماه

» استفاده از گالوانیزه گرم در مخازن زباله :

گالوانیزه گرم ، نوعی گالوانیزه است . این فرآیند پوشش آهن و فولاد با روی   است که هنگام غوطه ور کردن فلز در حمام روی مذاب در دمای حدود 449 درجه سانتیگراد (840 درجه فارنهایت) با سطح فلز پایه آلیاژ می شود. هنگامی که در معرض جو باشد ، روی خالص با اکسیژن ( O 2 ) واکنش نشان می دهد تا اکسید روی ( ZnO ) تشکیل شود ، که بیشتر با دی اکسید کربن ( CO 2 ) واکنش نشان می دهد و کربنات روی را تشکیل می دهد. و این کار سبب میشود که سطل زباله مکانیزه فلزی 1100 لیتری از مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی در شرایط جوی نا مناسب بر خوردار باشد .

سطل زباله بزرگ مکانیزه فلزی 1100

سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابل تولید با ورق 1/5 میل
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابلیت تولید با  ورق 2 میل
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابلیت تولید در مدل محدب
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابلیت تولید در مدل مکعب
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابلیت تولید با ورق ترکیبی
سطل بزرگ مکانیزه فلزی با قابلیت  تولید با چهار چرخ
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابل تولید با پایه بدون چرخ
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابل تولید  مدل تمام پرس
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابلیت تخلیه مکانیزه زباله
سطل بزرگ مکانیزه فلزی دارای شیر تخلیه شیرابه
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابلیت حک لوگو مشتری
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابلیت تولید با چوش CO2
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابل تولید جوش سرتاسری
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابل تولید درب تخت فلزی
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابل تولید با درب پلاستیکی
سطل بزرگ مکانیزه فلزی قابل تولید با چرخ رینگ فلزی

شرکت همت صنعت با همگام بودن با فن آوری‌های پیشرفته روز دنیا. و با به کارگیری عناصر مجرب و متخصص. در رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات. و اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان گرامی زمینه ساخت سفارشی سازی مخزن زباله بزرگ مکانیزه فلزی 1100 لیتری و امکان حک آرم شخص خریداران را فراهم نموده است.

» سایر سطل های زباله همت صنعت

مخزن زباله بزرگ 220 لیتری فلزی مکانیزه
مخزن زباله بزرگ 240 لیتری فلزی مکانیزه
مخزن زباله بزرگ 660 لیتری فلزی مکانیزه
مخزن زباله بزرگ 770 لیتری فلزی مکانیزه
سطل آشغال بزرگ 770 لیتر بارانی مکانیزه
سطل آشغال بزرگ 1100 لیتر فلزی
سطل آشغال بزرگ  1100 لیتر بارانی  مکانیزه

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی و تجاری، دفاتر اداری، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ در چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
جداسازی زباله‌ها  توسط سطل آشغال بزرگ مکانیزه فلزی 1100 لیتری می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است که شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک به تفکیک زباله سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی زباله به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت ، تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله پلی اتیلن بزرگ و سطل های زباله فلزی بزرگ نقش مهمی در بازیافت  زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده  قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله ها است.

سطل زباله زباله زباله زباله