سطل-زباله-آپارتمانی-120-لیتری-پدالی

سطل آشغال آپارتمانی 120 لیتری پدالی با بدنه مستحکم و ظاهر زیبا با حجم ۸۰ لیتر قابلیت استفاده مخزن زباله در  مجتمع های مسکونی ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و….

اصول طراحی و تولید سطل آشغال آپارتمانی 120 لیتری پدالی به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط زندگی و کاری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

سطل زباله آپارتمانی 120 لیتری پدالی یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا خانه داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان خرید مستقیم سطل آشغال آپارتمانی 120 لیتری پدالی را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

مشخصات سطل زباله آپارتمانی 120 لیتری پدالی

کد محصول8120
حجم مخزن120 لیتر
وزن مخزن10 کیلوگرم
ظرفیت مخزن60 کیلوگرم
طول مخزن54 سانتیمتر
عرض مخزن48 سانتیمتر
ارتفاع با درب95 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب90 سانتیمتر
ضمانت مخزن6 ماه
رنگ بندی8 رنگ
مواد اولیهhdpe

» استفاده از مواد پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در سطل زباله آپارتمانی 120 لیتری پدالی سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

خصوصیات سطل زباله آپارتمانی 120 لیتری

سطل آپارتمانی 120 لیتری سازگار با محیط زیست
سطل آپارتمانی 120 لیتری با  قابلیت حمل  آسان
سطل آپارتمانی 120 لیتری با  قابلیت شستشوی
سطل آپارتمانی 120 لیتری مقاوم  در برابر رطوبت
سطل آپارتمانی 120 لیتری در رنگهای متنوع و زیبا
سطل آپارتمانی 120 لیتری تحمل دمای 40 تا 60 +
سطل پدالدار 80 لیتری دارای گواهی اصالت کالا
سطل آپارتمانی 120 لیتری درای برچسب  RFID
سطل آپارتمانی دارای استاندارد ISO 9001:2008
سطل آپارتمانی 120 لیتر مقاوم برابر  مواد شیمایی
سطل آپارتمانی 120 لیتری قابلیت ضد عفونی کردن
سطل آپارتمانی 120 لیتر قابلیت تعویض درب مخزن
سطل آپارتمانی 120 لیتری دارای پدال  فلزی مقاوم
سطل آپارتمانی 120 لیتر قابلیت چاپ لوگو مشتری
سطل 120 لیتری پدالی دارای یکسال ضمانت کتبی

سطل بازیافت زباله آپارتمانی 120 لیتری

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

مخزن زباله 12 لیتری آپارتمانی پدالی  پدالی
مخزن زباله 20 لیتری آپارتمانی پدالی پدالی
مخزن زباله 40 لیتری آپارتمانی پدالی پدالی
مخزن زباله 60 لیتری آپارتمانی پدالی پدالی
مخزن زباله 80 لیتری آپارتمانی پدالی پدالی
مخزن زباله 100 لیتری آپارتمانی پدالی پدالی
مخزن زباله 120 لیتری آپارتمانی پدالی پدالی
مخزن زباله 180 لیتری آپارتمانی پدالی پدالی
سطل زباله 240 لیتری آپارتمانی پدالی پدالی
سطل زباله 660 لیتری بزرگ آپارتمانی پدالی
سطل زباله 770 لیتری بزرگ آپارتمانی پدالی
سطل زباله 1100 لیتری بزرگ آپارتمانی پدالی

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ در چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط سطل زباله آپارتمانی 120 لیتری پدالی می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله پلی اتیلن پدالی نقش مهمی در بازیافت زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله  است.

سطل زباله 120 پدالی قابل سفارش در رنگهای

رنگ-بندی-محصولات

سطل لیتری – لیتری پدالی –  پدالی – پدالی سطل