سطل تفکیک زباله 100 لیتری پدالی

سطل تفکیک زباله 100 لیتری پدالی با بدنه مستحکم و ظاهر زیبا با قابلیت استفاده مخزن در ( مجتمع های مسکونی ، مراکز اداری ، مراکز تجاری ، مراکز صنعتی ، مراکز درمانی بهداشتی و….) تولید شده است که دارای دو چرخ و متحرک بوده و جنس این مخزن از مواد پلی اتیلن سنگین می باشد . که در عین زیبایی از استحکام بالایی نیز برخوردار می باشد. این محصول در رنگ های متنوع قابل تولید می باشد .

اصول طراحی مخزن تفکیک زباله 100 لیتری پدالی به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط زندگی و کاری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد .

سطل تفکیک زباله 100 لیتری پدالی یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت  همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا خانه داشتن تجهیزات مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم مخزن تفکیک زباله 100 لیتری پدالی را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

ابعاد سطل تفکیک زباله 100 لیتری پدالی

کد محصول8116
حجم مخزن100 لیتر
وزن مخزن9 کیلوگرم
ظرفیت مخزن40 کیلوگرم
طول مخزن54 سانتیمتر
عرض مخزن45 سانتیمتر
ارتفاع با درب85 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب80 سانتیمتر
ضمانت مخزن6 ماه
رنگ بندی8 رنگ
مواد اولیهhdpe

» استفاده از مواد پلی اتیلن در مخازن زباله :

مواد پلی اتیلن به کار رفته در مخزن تفکیک زباله 100 لیتری پدالی سبب میشود که مخزن دارای انعطاف پذیری و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

سطل تفکیک زباله 100 لیتری پدالی

سطل تفکیک زباله پلی اتیلن سازگار با محیط زیست
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن  با  قابلیت حمل  راحت
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن  با  قابلیت شستشوی
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن  مقاوم در برابر رطوبت
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن در رنگهای متنوع و زیبا
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن تحمل دما تا  گرما 60 +
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن تحمل دما تا سرما  40 –
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن دارای گواهی اصالت کالا
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن دارای برچسب   RFID
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن مقاوم برابر مواد شیمایی
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن  قابلیت ضد عفونی کردن
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن  دارای دو چرخ  متحرک
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن قابلیت چاپ لوگو مشتری
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن دارای یکسال ضمانت نامه
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن  با  قابلیت تعویض درب
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن  با  قابلیت تعویض چرخ
سطل تفکیک زباله پلی اتیلن قابلیت نصب پدال  فلزی
سطل تفکیک زباله دارای استاندارد ISO 9001:2008

سطل تفکیک زباله 100 لیتری پدالی

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت تفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات ، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله ، پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای ، بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

سطل تفکیک زباله 660 پلاستیکی پلی اتیلن سطل
سطل تفکیک زباله 770 پلاستیکی پلی اتیلن سطل
سطل تفکیک زباله 1100 پلاستیکی پلی اتیلن سطل
سطل تفکیک زباله  660 لیتر محدب گالوانیزه سطل
سطل تفکیک زباله  660 لیتر مکعب  گالوانیزه سطل
سطل تفکیک زباله  770 لیتر محدب گالوانیزه سطل
سطل تفکیک زباله  770 لیتر مکعب  گالوانیزه
سطل تفکیک زباله  770 لیتر بارانی  گالوانیزه
سطل تفکیک زباله  1100 لیتر محدب گالوانیزه
سطل تفکیک زباله  1100 لیتر مکعب  گالوانیزه
سطل تفکیک زباله  1100 لیتر بارانی  گالوانیزه

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط مخزن تفکیک زباله 100 لیتری پدالی می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

علاوه بر مدیریت تولید پسماند، تفکیک زباله از مبداء یکی دیگر از کارهایی است که به محیط زیست کمک می‌کند. دفن زباله‌ها بدون تفکیک آن‌ها یکی از عوامل تولید گارهای گلخانه‌ای هستند.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک و تر به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های پلی اتیلن و سطل های گالوانیزه نقش مهمی در بازیافت و تفکیک زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده و قابل اجرا برای همه ما، تفکیک به دو گروه تر و خشک است.

سطل زباله 100 لیتری قابل سفارش در رنگهای

رنگ-بندی-محصولات

سطل تفکیک