خرید انواع سطل های زباله اداری

فروش انواع سطل های زباله و سطل آشغال اداری پلی اتیلن در مدلهای پدال دار ، چرخدار ، چرخدار پدال دار و چهارچرخ مکانیزه با  قابلیت استفاده مخزن در بخش های مختلف بیمارستان با بهترین کیفیت و قیمت در خرید از همت صنعت

اصول طراحی و تولید انواع سطل آشغال مکانیزه به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط اداری با بیشترین سرعت و بهترین حالت توسط مخزن صورت گیرد .

خرید انواع مخزن زباله اداری پلی اتیلن  همت صنعت

خرید انواع سطل آشغال اداری گالوانیزه همت صنعت

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن مخزن مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی خرید مستقیم  انواع سطل آشغال اداری پلی اتیلن را برای خرید مشتریان گرامی با ارزان ترین قیمت فراهم نموده است .

خرید انواع سطل های  آشغال اداری تولید شده از مواد پلی اتیلن که این امر سبب میشود که کلیه محصولات دارای قیمت مناسب مخزن زباله و مقاومت بسیار بالا در مقابل ضربه و اشعه uv و جلوگیری از ترک خوردگی بر اثر دمای هوای زیر صفر و همچنین رنگ پریدگی و تغییر فرم در مقابل نور مستقیم خورشید بر خوردار باشد .

فروش انواع سطل های زباله اداری گالوانیزه تولید شده با ورق گالوانیزه گرم  با ضخامت 1/5 و 2 میلی متر در مدلهای پاندولی ، چرخدار و چهار چرخ مکانیزه  قابل استفاده در پارکها ، معابر شهری و عمومی ، کارگاه ها ، کارخانه ها ، فضاهای سبز شهری ، مراکز اداری ، مراکز بهداشتی درمانی با مناسب ترین قیمت در خرید از ما .

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی ، تجاری، دفاتر اداری، مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله و پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

خرید انواع سطل های زباله اداری

خرید مخزن زباله 12 لیتری پدال دار انواع
خرید مخزن زباله 20 لیتری پدال دار اداری
خرید مخزن زباله 40 لیتری پدال دار انواع
خرید مخزن زباله 50 لیتری دیواری  اداری
خرید مخزن زباله 50 لیتری تک پایه انواع
خرید مخزن زباله 50 لیتری پاندولی اداری
خرید مخزن زباله 50 لیتری دوقلو اداری
خرید مخزن زباله 60 لیتری پدال دار انواع
خرید مخزن زباله 70 لیتری دمپردار انواع
خرید مخزن زباله 100 لیتری چرخدار  اداری
خرید مخزن زباله 100 لیتری پدال دار انواع
خرید مخزن زباله 120 لیتری چرخدار اداری
خرید مخزن زباله 120 لیتری پدال دار انواع
خرید مخزن زباله 240 لیتری چرخ دار اداری
خرید مخزن زباله 240 لیتری پدال دار انواع
خرید مخزن زباله 360 لیتری چرخدار اداری
خرید مخزن زباله 660 لیتری مکانیزه انواع
خرید مخزن زباله 770 لیتری مکانیزه  اداری
خرید مخزن زباله 1100 لیتری مکانیزه انواع

خصوصیات سطل های زباله اداری گالوانیزه

سطل اداری فلزی قابل تولید با ورق 1.5 میل خرید
سطل اداری فلزی قابل تولید با ورق 2 میل خرید
سطل اداری فلزی قابل تولید در مدل محدب خرید
سطل اداری فلزی قابل تولید در مدل مکعب خرید
سطل اداری فلزی قابل تولید با ورق ترکیبی خرید
سطل اداری فلزی قابل تولید با چهار چرخ خرید
سطل اداری قابل تولید با پایه بدون چرخ خرید
سطل اداری فلزی قابل تولید مدل پرسی خرید
سطل اداری فلزیبا قابلیت تخلیه مکانیزه  خرید
سطل اداری فلزی دارای شیر تخلیه شیرابه خرید

خصوصیات سطل های زباله اداری پلی اتیلن

سطل اداری پلی اتیلن سازگار با محیط زیست انواع
سطل اداری پلی اتیلن با  قابلیت حمل آسان انواع
سطل اداری پلی اتیلن با  قابلیت نصب پدال
سطل اداری پلی اتیلن با  قابلیت شستشو خرید
سطل اداری پلی اتیلن مقاوم برابر  رطوبت خرید
سطل اداری پلی اتیلن  در رنگهای متنوع  انواع
سطل اداری پلی اتیلن تحمل دمای 60 + انواع
سطل اداری پلی اتیلن دارای گواهی اصالت انواع
سطل اداری پلی اتیلن دارای برچسب  RFID
سطل پلی اتیلن با قابلیت تعویض درب و پدال انواع
سطل پلی اتیلن با  استاندارد ISO 9001:2008

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه  تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله پلی اتیلن نقش مهمی در بازیافت زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده و قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله به دو گروه  است.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله بیمارستانی نقش مهمی در بازیافت و تفکیک زباله ها ایفا می کنند .

تلاش برای داشتن آینده‌ای بهتر برای زمین به هدفی همگانی تبدیل شده است. اگر هر یک از ما اصول ساده‌ای را در جداسازی زباله‌ها انجام دهیم، بدون شک آینده بهتری برای خود و فرزندانمان فراهم خواهیم کرد. یک راه ساده  قابل اجرا برای همه ما، تفکیک زباله به دو گروه است.

سطل زباله سطل زباله انواع سطل  انواع سطل انواع انواع انواع انواع انواع انواع زباله