تولید سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه تولید شده با ورق گالوانیزه گرم  و ضخامت 1.5 میلی متر با استفاده از جوش سرتاسری CO2 جهت آب بندی کامل و دارای درب تخت با  ضخامت 1 میلی متر قابل استفاده در پارکها ، معابر شهری و عمومی ، کارگاه ها ، کارخانه ها ، فضاهای سبز شهری ، مراکز آموزشی ، مراکز بهداشتی درمانی  و بسیاری از مصارف دیگر

اصول طراحی و تولید مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه به گونه ای است که عملیات جمع آوری زباله و انتقال آن به خارج از محیط شهری با بیشترین سرعت و بهترین حالت صورت گیرد .

سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه قابل تولید با ورق 1.5 و 2 در شرکت همت صنعت می باشد .

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن تجهیزات مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی دسترسی آسان و خرید مستقیم مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه تولیدی را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

مشخصات تولید سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

کد محصول8128
حجم مخزن240 لیتر
وزن مخزن48 کیلوگرم
ظرفیت مخزن180 کیلوگرم
طول مخزن53 سانتیمتر
عرض مخزن51 سانتیمتر
ارتفاع با درب90 سانتیمتر
ارتفاع بدون درب80 سانتیمتر
ضخامت ورق1.5 میل
نوع جوشCO2
ضمانت مخزن6 ماه

» استفاده از گالوانیزه گرم در مخازن زباله :

گالوانیزه گرم ، نوعی گالوانیزه است . این فرآیند پوشش آهن و  فولاد با روی  است که هنگام غوطه ور کردن فلز در حمام روی مذاب در دمای حدود 449 درجه سانتیگراد (840 درجه فارنهایت) با سطح فلز پایه آلیاژ می شود. هنگامی که در معرض جو باشد ، روی خالص با اکسیژن ( O 2 ) واکنش نشان می دهد تا اکسید روی ( ZnO ) تشکیل شود ، که بیشتر با دی اکسید کربن ( CO 2 ) واکنش نشان می دهد و کربنات روی را تشکیل می دهد. و این کار سبب میشود که مخزن زباله 240 لیتری تولید شده از مقاومت در برابر خوردگی و  زنگ زدگی در شرایط جوی نا مناسب بر خوردار باشد .

خصوصیات تولید سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه :

> مخزن زباله 240 لیتری با بدنه تمام گالوانیزه با ضخامت 1.5
> مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه با قابلیت تولید درب تخت
> مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه با قابلیت حمل  آسان و راحت
> مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه با قابلیت شستشوی آسان
> مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه جوش بکار برده شده  CO2
> مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه کلاف بالا  از قوطی ۳۰ *۲۰
> مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه دارای دو چرخ متحرک و مقاوم
> مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه پرس با روش متال فرمینگ
> مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه دارای بر چسب ترافیکی

» تولید سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

شرکت همت صنعت با همگام بودن با فن آوری‌های پیشرفته روز دنیا. و با به کارگیری عناصر مجرب و متخصص. در رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات. و اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان گرامی زمینه تولید و ساخت سفارشی مخزن زباله 240 لیتری گالوانیزه و امکان حک آرم شخص خریداران را فراهم نموده است.

قابلیت تولید سطل زباله 240 لیتری گالوانیزه

  • قابلیت تولید مخزن با چهارچرخ
  • قابلیت تولید با دو چرخ و دو پایه
  • قابلیت تعویض درب و چرخ ها
  • قابلیت نصب چرخ رینگ فلزی
  • قابلیت چاپ لوگو بر روی محصول

» سایر محصولات شرکت همت صنعت

> سطل های زباله پدال دار پلی اتیلن

> سطل های زباله درب بادبزنی پلی اتیلن

> سطل های زباله چرخ دار و پدال دار

> سطل های زباله مکانیزه پلی اتیلن

> سطل های زباله مکانیزه گالوانیزه

> سطل های زباله پلی اتیلن چرخ دار

سطل بازیافت (انگلیسی:  Recycling bin ) یا سطل زباله، به ظروفی اطلاق می‌شود که برای نگهداری مواد قابل بازیافت، پیش از انتقال به مراکز بازیافت وتفکیک زباله، استفاده می‌شوند. سطل‌های بازیافت اغلب در اندازه‌های مختلف برای استفاده در داخل و خارج از منازل ، مکان‌های مسکونی و تجاری، دفاتر اداری، تأسیسات و مکان‌های عمومی وجود دارد. امروزه با هدف تفکیک زباله و پسماندها اغلب ظروف جداگانه‌ای برای بازیافت کاغذ، قوطی‌های آلومینیومی، ظروف شیشه‌ای و بطری‌های پلاستیکی در نظر گرفته می‌شود.

روش های تفکیک زباله در مبدا و فواید آن

هر روز به میزان زباله‌های تولید شده توسط جوامع بشری افزوده می‌شود. همین امر موجب آلوده شدن محیط زیست شده و منابع طبیعی را آلوده می‌کند. توزیع خودسرانه زباله بدون در نظر گرفتن فواید بازیافت، پسماند بازیافتی باعث از بین رفتن منابع طبیعی و افزایش آلودگی‌ها می‌شود.

تفکیک زباله شاید تنها راه حلی باشد که می‌تواند کمی به بهبود این وضعیت کمک کند. فواید بازیافت زباله‌ می‌تواند به میزان زیادی بر استفاده دوباره از زباله‌ و چرخه بهبود شرایط محیط زیست تاثیر گذارد.
با استفاده مجدد از زباله‌ها، شاید به مرور بتوانیم هدف از تفکیک زباله‌ها را درک کنیم. محیط زیست افراد ما تحت تاثیر این امر می‌تواند تغییرات اساسی کند و زندگی‌مان بر روی زمین دوام بیشتری داشته باشد.
جداسازی زباله‌ها  توسط مخزن زباله 240 لیتری فلزی گالوانیزه و سایر مخازن زباله می‌تواند به چرخه بازیافت زباله کمک کند، به همین منظور نیاز است تا هر فرد تفکیک زباله خشک و تر را جدی‌تر بگیرد.

جداسازی زباله‌های خشک و تر

در بیشتر کشورهای پیشرفته، تفکیک زباله‌های خشک و تر امر بسیار مهمی است و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند. در شهرهای مدرن برای زباله‌های خشک و تر به تفکیک سطل‌های جداگانه تعبیه می‌شود تا پسماند بازیافتی به راحتی شناسایی شوند و در چرخه بازیافت مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتر جوامعی که از کمبود منابع طبیعی رنج می‌برند، بازیافت زباله‌ها را راه حلی برای تولید می‌دانند و از آن‌ها به عنوان منابع اصلی در چرخه ساخت و تولید استفاده می‌کنند. از این رو سطل های زباله پلاستیکی پلی اتیلن و فلزی گالوانیزه نقش بسیار  مهمی در بازیافت و تفکیک زباله ها ایفا می کنند .

تماس با ما

واحد فروش02144904976
مدیر فروش09125610721
واحد فروش02144904891