شرکت تولیدی همت صنعت سهند

تولید کننده انواع مخازن زباله گالوانیزه

معرفی شرکت تولیدی همت صنعت سهند

شرکت صنعتی و تولیدی همت صنعت سهند در سال 1388 فعالیت تولیدی خود را با پشتوانه ای از علم و تجربه و به كارگیری نیروهای متخصص و آموزش دیده با استفاده از بهترین مواد اولیه در شهرك صنعتی ملارد در نزدیکی شهر تهران آغاز کرد و از آن زمان تاکنون همواره حضوری جدی و فعال در عرصه تولید مخازن زباله گالوانیزه در کشور داشته است .

ما براین باوریم که پیشرفت و توسعه هر صنعتی بیش از این که نیازمند سرمایه مادی باشد، نیازمند نیروی انسانی دانش محور و دلسوز است. لذا با بکارگیری نیروی های متخصص و کار آزموده، سعی نموده ایم، گام های مطمئن تری برداشته و نقش مهمی را در تولید و توسعه تجهیزات نظافتی ایفا نماییم.

اهداف و اندیشه های حاکم بر شرکت همت صنعت سهند در جهت دستیابی به شاخصه‌های ممتاز به عنوان تولید کننده مخازن زباله مکانیزه در سطح کشور و کسب جایگاهی ویژه در بازار رقابتی فروش مخازن تولیدی خود به شرح زیر می باشد :

> همگام بودن با فن آوری‌های پیشرفته روز دنیا.

> به کارگیری عناصر مجرب و متخصص.

> رعایت استانداردهای کیفیت خدمات و محصولات.

> اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتری و بالا بردن سطح خدمات پس از فروش.

امروزه با توجه به حجم بالای زباله های تولیدی توسط بشر برای حفظ پاکیزگی ، ایمنی و سلامت در محل کار  و یا محیط شهری داشتن تجهیزات مناسب برای مدیریت زباله ها از اهمیت فراوانی برخوردار است . در این راستا شرکت همت صنعت زمینه ی خرید مستقیم انواع مخازن زباله گالوانیزه را برای مشتریان گرامی فراهم نموده است .

شرکت تولیدی همت صنعت
شرکت تولیدی همت صنعت
شرکت تولیدی همت صنعت

تولید سطل زباله گالوانیزه

مدل مکعب پرسی

تولید سطل زباله گالوانیزه

مخزن 240 لیتری چهارچرخ

صادرات سطل زباله گالوانیزه

صادرات به کشور عراق

صادرات سطل زباله گالوانیزه

صادرات به کشور امارات

صادرات سطل زباله گالوانیزه

صادرات به کشور اذربایجان

صادرات سطل زباله گالوانیزه

صادرات به کشور ترکیه

محصولات گالوانیزه تولیدی شرکت

ممه محصولات شرکت